Türkeli Mücevherat 2 yıl önce Kocaeli Çayırovada İlk Mağazasıyla Temelini Atarak Siz Değerli MüşteriLerimize Hizmet Vermekten Gurur duyar.

TÜRKELİ MÜCEVHERAT Yüzyıllardır insanların en özel ve en mutlu anlarının vazgeçilmezi olan Altın ve Pırlanta şimdi modern ve özgün tasarımlarıyla daha ışıltılı hale getirdi. Konusunda profesyonel ve yeniliklere açık kadromuzla, büyük bir titizlik ile hazırladığımız, her bütçeye ve zevke yönelik çalışmalarımızı beğeninize sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.


TÜRKELİ MÜCEVHERAT Altın Elmas Pırlanta Ve Değerli Taşlardan Kendi Tasarımı Olan Takı Ve Mücevher Kolleksiyonu Üretimi İle Toptan Ve Perakende Ticaretini Kapsayan Entegre Bir Faaliyet Alanına Sahip Olarak Günümüz Mücevher Endüstürisi İçinde Önemli Bir Yere Sahiptir. Özgün TÜRKELİ MÜCEVHERAT kolleksiyonu ürünler Tasarımcıların Ellerinde Şekilleniyor Enternasyonal Bir Takım Ürünlerin ''Tektaş,Tria,Tamtur,Alyans...'' İle Kolye Küpe Bileklik vasfı Taşıyan Tamamı El işi Ve Tekil olarak üretilmiş özel takılar TÜRKELİ MÜCEVHERAT tasarım ruhunu taşımaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?